اعلام نتایج داوری خلاصه مقالات

توجه: لطفا" افرادی که خلاصه مقاله آنها به صورت مینی اورال پذیرفته شده است، اسلاید خود را در قالب پاورپوینت همایش حداکثر تا تاریخ 28 بهمن به ایمیل slide.nci@gmail.com ارسال نمایند تا از بروز مشکلات احتمالی در روز ارائه جلوگیری شود. لطفا" حتما" در Subject ایمیل خود ابتدا شماره چهار رقمی پوستر و سپس نام و نام خانوادگی خود را قرار دهید.

نتایج داوری خلاصه مقالات

   ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه استادان، دانشجویان و محققان گرامی در ارسال خلاصه مقالات تحقیقی خود به "نخستین همایش ملی التهاب"، نتایج داوری مقالات ارسالی به کنگره به تفکیک نوع ارائه (اورال یا مینی اورال) و زمان ارایه به شرح زیر اعلام می گردد. از این رو ضمن تبریک به همه بزرگوارانی که مقالات آنها در این همایش برگزیده شده اند،

توجه این عزیزان را به نکات ذیل جلب می نماید:

خلاصه مقالات پذیرفته شده بصورت سخنرانی (اورال):

  1. شرکت کنندگان محترمی که خلاصه مقالات آنها بصورت ارائه سخنرانی (اورال) پذیرفته شده است می بایست اسلاید های خود را در قالب پاورپوینت با لوگوی همایش (قالب پیشنهادی آپلود شده در انتهای همین متن) تهیه و نیم ساعت قبل از شروع پنل فایل مربوطه به ارائه خود را به مسئول مربوطه ارائه دهند.  محل ارائه سخنرانی ، سالن اصلی مرکز همایش های مرکز طبی کودکان خواهد بود.
  2. نوع مطالب ارائه شده از نظر نوآوری تحقیق، نحوه ارائه و خلاقیت در تهیه اسلاید ها  توسط هیأت رئیسه  پنل که همگی از اساتید بنام رشته موردنظر هستند داوری شده و در انتهای پنل،  ارائه برتر اعلام خواهد شد. به ارائه سخنرانی برتر در اختتامیه همایش لوح تقدیر و جایزه کرسی یونسکو در آموزش سلامت اهداء می شود.
  3.  به پذیرفته شدگانی که در روز زمان و محل ارایه مقاله خود حاضر نباشند  گواهی ارائه تعلق نمی گیرد.

خلاصه مقالات پذیرفته شده بصورت مینی اورال(پوستر):

  1. شرکت کنندگان محترمی که خلاصه مقالات آنها بصورت ارائه مینی اورال (پوستر) پذیرفته شده است می بایست مطالب خود را بصورت پاورپوینت در قالب پاورپوینت با لوگوی همایش (آپلود شده در زیر همین متن) به تعداد یک اسلاید تهیه کرده و بصورت سخنرانی کوتاه (Mini-oral) و حداکثر 10 دقیقه در سالن نمایشگاهی همایش ارائه نمایند. پوستر فرد ارائه کننده در قالب یک  اسلاید در زمان مقرر بر روی مونیتورهای تعبیه شده در بخش نمایشگاهی نمایش بصورت e-poster presentation داده خواهد شد و این زمان قابل تمدید یا افزایش نخواهد بود. (هزینه مورد نیاز برای استفاده از سیستم صوتی-تصویری به ازای هر مقاله 100000 تومان می باشد که  توسط همایش تآمین شده است.)

توجه: لطفا" افرادی که خلاصه مقاله آنها به صورت مینی اورال پذیرفته شده است،  اسلاید خود را در قالب پاورپوینت همایش حداکثر تا تاریخ یکم اسفند 97 ترجیحا"به ایمیل slide.nci@gmail.com ارسال نمایند و یا در حساب کاربری خود آپلود نمایند، تا از بروز مشکلات احتمالی در روز ارائه جلوگیری شود. لطفا" حتما" در Subject ایمیل خود ابتدا شماره چهار رقمی پوستر و سپس نام و نام خانوادگی خود را قرار دهید.

2. به ارایه کنندگان مقاله در این بخش گواهی مینی اورال تعلق می گیرد. به دلیل محدودیت در انتخاب خلاصه مقالات بصورت اورال، و جهت ایجاد رقابت در میان اراده کنندگان مینی اورال، به سخنرانان برتر مینی اورال بنا به نظر داوران، گواهی سخنرانی تعلق خواهد گرفت (حداکثر  5 مورد). نوع مطالب ارائه شده در بخش مینی اورال از نوآوری تحقیق، نحوه ارائه و خلاقیت در تهیه اسلاید ها،  توسط گروه داوران که جملگی از اساتید بنام رشته موردنظر هستند داوری شده و به فرد برگزیده در اختتامیه همایش لوح تقدیر و جایزه کرسی یونسکو در آموزش سلامت اهداء خواهد شد.

 

 نمونه قالب پیشنهادی ارائه اورال و مینی اورال، فهرست مقالات پذیرفته شده به همراه جدول زمان بندی ارائه خلاصه مقالات، در ادامه آورده شده است.

فرم صحیح متن خلاصه مقاله

قالب تهیه اورال (سخنرانی)

قالب تهیه مینی اورال (پوستر)

فهرست خلاصه مقالات پذیرفته شده اورال به همراه زمان ارائه

فهرست خلاصه مقالات پذیرفته شده پوستر (مینی اورال)  به همراه زمان ارائه